ÜRÜNLERİMİZ

Develi Bel Korseleri

Develi Dizlikler

Develi Uzun Dizlik ve İçlik

Köpekli Bel Korseleri

Köpekli Dizlikler

Merinos Bel Korseleri

Merinos Dizlikler

Yün Çorap

Vücut Şekillendirici Korseler

Ortopedik Ürünler
ORTOPEDİK ÜRÜNLER


,
   

Spor aktivitelerinde bel ve karın kaslarını koruyucu olarak kullanılır.

 

Burkulmalarda, ayak bileğine ısı ve kompresyon desteği gereken durumlarda ve koruyucu olarak kullanılır. İki yandaki spiral yaylar ekstra destek sağlar.

 
   

Baş parmağı belirli bir pozisyonda hareketsiz olarak istirahate almak için kullanılır.

 

El burkulması, incinmesi ve ameliyat sonrası gibi el bileğinin hareket etmemesi gereken durumlarda kullanılır. Sağ ve sol bileğe uygulanabilir. Cilde temas eden iç yüzeyi ‘Bambu’dur.

 
   

Günlük hayatta yaşanan hafif bel ağrıları için bel kaslarını ve omurgayı destekleyici olarak kullanılır. Spor aktivitelerinde bel kaslarını koruyucu olarak kullanılır. Özel dizayn pedi sayesinde masaj etkisi yapar ve rahatlama hissi verir. Ekstra kemeri sayesinde basınç ayarı yapılabilir.

 

Eklem iltihaplanmalarında spor sakatlanmalarında artrit,artoz gibi medial ,lateral ve patella desteği gereken her vakada kullanılır. Sağda ve solda olmak üzere iki adet spiral yay desteği, yan bağ fonksiyonları yerine getirerek işlevini yapar.

 
   

Beli destekleyerek vücut ağırlığının bel fıtığında Lumbargo ve siyatik ağrılarında kullanılır. Ayrıca beli destekleyerek vücut, vücut ağrılarının bel bölgesine olan basıncını azaltır. Elastik ipleri ve kemerleri sayesinde tam uyum sağlar. Materyal özelliği ile vücudun hareket ettikçe hava almasını sağlar ,terletmez.

 

Bağ zedelenmeleri,iltahap ve kireçlenmeye bağlı eklem ağrılarında operasyon sonrası destekleyici olarak kullanılır. Dikişsiz yuvarlak örgü sistemiyle üretilmiş özel yapısı ve silikon destekler sayesinde konfor ve tam destek sağlar.

 
   

Esnek hava alabilen, terletmeyen elastik malzemeden üretilmiştir. Omurganın her iki yanında plastik balenleri vardır. Kötü duruş bozukluğunu önleyerek duyusal feedback sağlar.

 

Neopren malzemeden üretilmiş olup, anatomik olarak tasarlanmıştır. Patella çevresi açıktır ve pedle desteklenmiştir. Yandaki esnek balenler stabilizasyonu arttırmakta ve böylece dize binen yükü hafifletmektedir. Farklı olarak daha uzun olup, üst ve alt baldırdaki velkro bantlarla stabilizasyon daha da arttırılmıştır.

 
   

İleri derecede olmayan lumbago, siyatik, bel fıtıkları ve bel kaymalarında kullanılır. Yüksekliği 28 cm’dir.

 

Bilek problemlerinde destekleyici olarak kullanılır.

 
   

Bilek incinmelerinde ve burkulmalarında destekleyici olarak kullanılır.

 

Diz burkulmalarında ve yumuşak doku zedelenmelerinde destek amaçlı kullanılır.

 
   

Dizkapağı olağan dışı rahatsızlıkları ve diz kapağı tendinitislerinde tam bir kontrol desteği sağlar. İç ve dış yan bağları destekler. 4 mm. neoprenden imal edilmiştir.

 

Sağladığı lateral ve medial bağ desteğinin yanı sıra patella desteğini de sağlar. Sağda ve solda olmak üzere dört adet spiral yay desteği yan bağ fonksiyonlarını yerine getirerek işlevini yapar. 4mm neoprenden imal edilmiştir.

    Copyright © 2014 Morteks Korse. Tüm hakları saklıdır.

info@morteks.com.tr