ÜRÜNLERİMİZ

Develi Bel Korseleri

Develi Dizlikler

Develi Uzun Dizlik ve İçlik

Köpekli Bel Korseleri

Köpekli Dizlikler

Merinos Bel Korseleri

Merinos Dizlikler

Yün Çorap

Vücut Şekillendirici Korseler

Ortopedik Ürünler
MERİNOS DİZLİKLER

MERİNOS XII yüzyılda Avustralya’da yetiştirilen ince yünlü özel koyun cinsidir.

MERİNOS yünü yeterince uzun ve beyaz olup, antiseptik, emici ve anti enflamatuar etkilidir ve de mükemmel termostatik özeliklere sahip çok miktarda lanolin (hayvansal balmumu) içermektedir. Önemli özelliklerinden birisi de merinos yününün cildi tahriş etmemesidir.

MERİNOS dizlikler ısınma ve mikro masaj için tasarlanmıfllardır, orta derecede kompres uygulamasına sahip olup sürekli cereyanda çalıflan sürücülerin, bahçıvanların, turistlerin ve ihtiyacı olan kiflilerin diz eklemlerinin sabitlenmesini sağlamaktadırlar. Dizlikler romatizma, artroz ve diz eklem artritleri esnasında oluflan ağrıları ve yorgunluğu gidermekte olup yaralanma ve burkulma sonrası ise daha hızlı bir iyileşme sağlamaktadırlar ve de ayak varislerine iyi gelmektedirler. Diz ekleminin maruz kaldığı yüklemelere ve aşırı soğumalara karşı mükemmel bir koruma sağlamaktadır.

SAĞLIKLI BİR HAYAT DİLİYORUZ!

MERİNOS yününden üretilmiş elastik dizlikler ARTRİT, ARTROZ, NEVRİT ve eklemlerin akut kronik enflamasyonları gibi yaygın hastalıkların tedavisinde ve profilaksisinde (korunmasında) kullanılmaktadır.

• Romatizma • Artrit • Varis • Arthrosis • İnflamasyon • Spor Travması ( yaralanması )
   Copyright © 2014 Morteks Korse. Tüm hakları saklıdır.

info@morteks.com.tr