ÜRÜNLERİMİZ

Develi Bel Korseleri

Develi Dizlikler

Develi Uzun Dizlik ve İçlik

Köpekli Bel Korseleri

Köpekli Dizlikler

Merinos Bel Korseleri

Merinos Dizlikler

Yün Çorap

Vücut Şekillendirici Korseler

Ortopedik Ürünler
DEVELİ DİZLİKLER

Deve yünü benzersiz ve yalnızca deve yününe ait olan özelliklere sahiptir. Eski çağlardan itibaren doğuda bu dayanıklı, insana sadık olan hayvanın ve onun yararlı yünü hakkındaki inanılmaz özellikleri bilinmektedir. Doğunun Büyük şifacısı İbn-i Sina çok eski çağlarda yaptığı çalışmalarında deve yününün mucizevî özelliklerini tarif etmiştir ve hastalarına vücudunun ağrıyan bölgelerine deve yünü uygulamaları konusunda tavsiyelerde bulunmuştur.

Deve yünü çok iyi ısıtma etkisine sahiptir ve diğer yünlerden daha sağlam ve daha kolayca ısıyı muhafıza etmektedir. "KERVAN" dizlikler ısınma ve mikro masaj için tasarlanmışlardır, orta derecede kompres uygulamasına sahip olup sürekli cereyanda çalışan sürücülerin, bahçıvanların, turistlerin ve ihtiyacı olan kişilerin diz eklemlerinin sabitlenmesini sağlamaktadırlar. Dizlikler romatizma, artroz ve diz eklem artritleri esnasında oluşan ağrıları ve yorgunluğu gidermekte olup yaralanma ve burkulma sonrası ise daha hızlı bir iyileşme sağlamaktadırlar ve de ayak varislerine iyi gelmektedirler. Diz ekleminin maruz kaldığı yüklemelere ve aşırı soğumalara karşı mükemmel bir koruma sağlamaktadır.

SAĞLIKLI BİR HAYAT DİLİYORUZ!

Deve yününün kullanılması ile üretilen elastik dizlikler ARTRİT, ARTROZ, NEVRİT ve eklem bölgelerindeki akut kronik enşamasyonlar gibi yaygın hastalıkların tedavisi ve profilaksisi (korunması) için tasarlanmışlardır.

• Romatizma • Artrit • Varis • Arthrosis • İnflamasyon • Spor travması (yaralanması)
   Copyright © 2014 Morteks Korse. Tüm hakları saklıdır.

info@morteks.com.tr